Najlepszy Adwokat nie uratuje Cię przed żoną 

Najlepszy Adwokat

Czy najlepszy adwokat uratuje Cię przed żoną? Wszystko zależy od tego, jaka żona jest. Dlatego przeczytaj bardzo dokładnie ten wpis  i odpowiedz na kilka pytań. Czy żona cierpi na zaburzenia emocjonalne? A może borderline? Czy żona Cię zdradza? A może jest pod wpływem osób trzecich, albo ma kochanka? Być może jest uzależniona od swojej rodziny generacyjnej? A może jest narcyzką? Wszystko zależy, czy przed tobą stoi kobieta zła, czy dobra. Jeżeli dobra, to spróbuj się z nią porozumieć. Jeśli zła – może czekać cię walka!!! Wtedy musisz mieć zapewnioną prawidłową obsługę prawną.

Najlepszy Adwokat

Przykład 1

Żona ma kochanka psychopatę. Ona myśli, że to miłość.

A tak naprawdę to manipulacja. 

Ten kochanek przedstawia się jako jej wielka miłość. Ona jest manipulowana. Spokojny mąż jej się znudził, więc znalazła sobie adrenalinę. Jest to poważny problem. Jeżeli spotka na swojej drodze psychopatę, to będzie nią rządził. Będzie nią manipulował, mówił jej, że jest jej miłością, a jej mąż jest już przeszłością. Ponadto będzie chciał zgarnąć cały majątek, aby dobrze żyć. Będzie nią manipulował i kotwiczył jej negatywne rzeczy o tobie. Ona, jeżeli jest osobą chwiejną emocjonalnie, po prostu w to uwierzy. Będzie myślała, że ten facet i emocje, które jej daje, to właśnie miłość.

Czytaj więcej: Jak wygląda rozwód z psychopatką

 

Najlepszy Adwokat

Rozwody i zdrady 

W rzeczywistości są emocje wytworzone przez organizm jako substancje ochronne przed manipulacją. Każde słowo psychopaty jest na wagę złota. Ma ogromną charyzmę i umiejętność manipulacji wrodzonej. Potrafi wejść w rodzinę i rozbić ją w jeden dzień. Żona uwierzy, że ten nowy kochanek-psychopata to miłość jej życia. Nagle okaże się, że ten nudny, spokojny mąż jest najgorszy. Znajdzie, wspólnie z kochankiem, szereg argumentów na Twoją niekorzyść np. że ty się nad nią znęcasz psychicznie. Dlaczego? Bo czytasz np. ich  wiadomości. Przez przypadek zobaczyłeś, że ukrywa telefon i znajduje się tam ich wiadomość.

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Rozwody inny przykład – Przykład 2 

Ostatnio mój klient powiedział, że przez przypadek w telefonie dziecka zobaczył wiadomości, które pisze żona z kochankiem. Przeczytał całą konwersację o tym, jak planuje odejść, jak chce  zniszczyć męża i jak bardzo kocha swojego nowego partnera. Jak się okazało, dziecko poprosiło tatę, by sprawdził coś w jego  telefonie. Telefon dziecka był zaś połączony z tabletem, z którego korzystała żona. Niestety takie sytuacje się zdarzają, więc chroń swój majątek i dzieci.

Niestety, psychopata będzie chciał zgarnąć cały majątek. Będzie chciał żyć wygodnie za twoje pieniądze. Wykorzysta do tego nawet dzieci, które będzie próbował zbuntować przeciwko Tobie. 

Rozwód z żoną psychopatką

A może rozwód z kochankiem? Często za postepowaniem rozwodowym stoją osoby trzecie. Wszystko ma swój czas. Manipulacja trwa jakiś czas. Później zaczyna się życie. Z upływem czasu  zmieni się też twoja sytuacja. Psychopata będzie wspierał twoją żonę przy procesie rozwodowym, chodził z nią do sądu, manipulował dziećmi, chciał jak najwięcej pieniędzy.

Rozwody 

Po rozwodzie zacznie oczekiwać więcej od twojej żony. To już nie twój problem, ponieważ będzie byłą żoną. Do czasu, kiedy psychopata nie osiągnie tego, co chce, będzie bardzo miły dla wszystkich, dla żony, dla dzieci dla rodziny. Kiedy osiągnie swój sukces, czyli rozbije definitywnie rodzinę, zacznie oczekiwać kolejnych etapów.

 

Reasumujac:

  1. Ułóż plan rozwodowy
  2. Wybór pełnomocnika
  3. Zabezpieczenie interesów
  4. Złożenie do Sądu dokumentów
  5. Sprawa w Sądzie

Przeczytaj więcej:

Rozwód z narcyzką

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata