Najlepszy Adwokat nie uratuje Cię przed żoną 

Czy najlepszy adwokat uratuje Cię przed żoną? Wszystko zależy od tego, kim jest Twoja żona… Dlatego przeczytaj bardzo dokładnie ten wpis i odpowiedz na kilka pytań. Czy żona cierpi na zaburzenia emocjonalne? A może borderline? Czy żona Cię zdradza? Może jest pod wpływem osób trzecich albo ma kochanka? Być może jest uzależniona od swojej rodziny generacyjnej? A może jest narcyzką? Wszystko zależy, z jaką osobą masz do czynienia. Jeżeli jest dobrą osobą, to spróbuj się z nią porozumieć. Jeśli nie – może czekać Cię walka! Wtedy musisz mieć zapewnioną prawidłową obsługę prawną.

Najlepszy Adwokat – Przykład 1 – Kochanek psychopata

Żona ma kochanka psychopatę. Ona myśli, że to miłość.

A tak naprawdę to manipulacja. 

Ten kochanek przedstawia się jako jej wielka miłość. Ona jest manipulowana. Spokojny mąż jej się znudził, więc znalazła sobie adrenalinę. Jest to poważny problem. Jeżeli spotka na swojej drodze psychopatę, to będzie nią rządził, manipulował, mówił jej, że jest jej miłością, a mąż to przeszłość. Ponadto będzie chciał zgarnąć cały majątek. Będzie nią manipulował i kotwiczył jej negatywne rzeczy o Tobie. Ona, jeżeli jest osobą chwiejną emocjonalnie, po prostu w to uwierzy. Będzie myślała, że ten facet i emocje, które jej daje, to właśnie miłość.

Czytaj więcej: Jak wygląda rozwód z psychopatką

 

Najlepszy Adwokat

Rozwody i zdrady – Co zrobi kochanek?

Każde słowo psychopaty jest na wagę złota. Ma on ogromną charyzmę i wrodzoną umiejętność manipulacji. Potrafi wejść w rodzinę i rozbić ją w jeden dzień. Żona uwierzy, że ten nowy kochanek-psychopata to miłość jej życia. Nagle okaże się, że jej nudny, spokojny mąż jest najgorszy. Znajdzie, wspólnie z kochankiem, szereg argumentów na Twoją niekorzyść np. że się nad nią znęcasz psychicznie. Dlaczego? Bo na przykład czytasz ich wiadomości. Przez przypadek zobaczyłeś, że ukrywa telefon, a w nim wiadomości do kochanka…

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Przykład 2 

Ostatnio mój klient powiedział, że przez przypadek w telefonie dziecka zobaczył wiadomości, które pisze żona z kochankiem. Przeczytał całą konwersację o tym, jak planuje odejść, jak chce  zniszczyć męża i jak bardzo kocha swojego nowego partnera. Jak się okazało, dziecko poprosiło tatę, by sprawdził coś w jego  telefonie. Telefon dziecka był zaś połączony z tabletem, z którego korzystała żona. Niestety takie sytuacje się zdarzają.

Niestety, psychopata będzie chciał zgarnąć cały majątek. Będzie chciał żyć wygodnie za Twoje pieniądze. Wykorzysta do tego nawet dzieci, które będzie próbował zbuntować przeciwko Tobie. 

Rozwód z żoną psychopatką?

A może rozwód z kochankiem? Często za postępowaniem rozwodowym stoją osoby trzecie. Manipulacja trwa jakiś czas. Później zaczyna się życie. Z upływem czasu zmieni się też Twoja sytuacja. Psychopata będzie wspierał Twoją żonę przy procesie rozwodowym, chodził z nią do sądu, manipulował dziećmi, chciał jak najwięcej pieniędzy.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu – Jak pomagam –  Moja osobista historia –  Kontakt

Rozwody – Co robić?

Po rozwodzie jego oczekiwania względem Twojej – już byłej – żony gwałtownie wzrosną. To już nie Twój problem. Do czasu, kiedy psychopata nie osiągnie tego, co chce, będzie dla wszystkich miły, uroczy i szarmancki. Kiedy osiągnie sukces, czyli rozbije rodzinę, zupełnie się zmieni i zacznie przechodzić do kolejnych etapów swojego planu.

 

Reasumując:

  1. Ułóż plan rozwodowy
  2. Wybierz pełnomocnika
  3. Zabezpiecz swoje interesy
  4. Złóż dokumenty do sądu
  5. Sprawa w sądzie

 

Przeczytaj więcej:

Rozwód z narcyzką

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

???? e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata