Najlepszy adwokat – rozwód

Najlepszy adwokat – rozwód. Czy jest w ogóle coś takiego jak najlepszy adwokat? Sprawy rozwodowe są bardzo trudne, gdyż dotyczą kwestii z zakresu prawa cywilnego rodzinnego. Jednak oprócz znajomości przepisów należy być w takich sprawach sprytnym, znać psychologię oraz mieć doświadczenie, aby przewidzieć przeciwnika i co może się zdarzyć.

Proszę mi uwierzyć, że po kilku latach przy rozwodach adwokat czy radca prawny ma większe szanse niż Ty, aby przewidzieć pewne ruchy drugiej strony. Potrzebujesz pomocy? -> Kontakt

Rozwody zaskakują? Tak!

Najlepszy adwokat Rozwód

Czasem pewne zachowania się powtarzają. Takim standardem są zachowania, kiedy żona np. chce, aby mąż przepisał na nią majątek, bo twierdzi, że odstąpi od winy. Natomiast w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i okazuje się, że dalej chce dochodzić winy. Co zrobił mężczyzna? Nie poszedł do adwokata, który zajmuje się sprawami rozwodowymi, tylko zaufał po raz kolejny żonie. Błąd! 

Podział majątku – O czym pamiętać?

W umowach o podział majątku można doprecyzować pewne zapisy, które zabezpieczają Cię na przyszłość. Niestety musimy pamiętać, że osoby, które się rozwodzą, kierują się przede wszystkim egoizmem.

Narcystyczne podejście przy rozwodach?

Niestety, zaburzenia narcystyczne przy rozwodach osiągają maksimum swoich możliwości. Jeżeli Twój małżonek jest narcyzem, czeka Cię bardzo trudna walka…

Doradcy przy rozwodach

Dodatkowo strony, które się rozwodzą, mają też doradców. Osoby trzecie wspaniale doradzają, szukają wszędzie podstępu oraz eskalują konflikty. Przy rozwodzie warto mieć pełnomocnika –  kancelarię zajmującą się rozwodami, gdyż można przewidzieć pewne ruchy. Dowiedz się, jak pomagam -> Moja osobista historia – Kontakt ????

Najlepszy adwokat – rozwód – Dlaczego adwokat jest potrzebny?

Tym bardziej trzeba pamiętać, że rozwód bez orzekania o winie nie narazi nas na wysokie koszty. Dlatego w takich sytuacjach nie polecam podejmować działań na własną rękę. I oczywiście nie chcę tutaj Państwa namawiać. Możecie iść do innego pełnomocnika, który wam pomoże. Chodzi o to, żeby dokończyć tę sprawę dobrze. Rozwód to proces nieodwracalny. Dlatego proszę, abyście uważali Państwo na czynności, których dokonujecie. Zmiany pewnych postanowień, takich jak alimenty przy rozwodzie, są w późniejszym etapie ekstremalnie trudne. Dlatego ważne jest, aby krok po kroku zaplanować swój rozwód.

Jak wybrać dobrego adwokata?

Wracając do pytania głównego: czy jest coś takiego jak najlepszy adwokat do rozwodu?  

W mojej ocenie przede wszystkim należy mieć bardzo dobry kontakt z pełnomocnikiem. Są osoby, które już od początku mają odmienne zdanie. Uważam, że wybór takiego pełnomocnika może doprowadzić do tego, że nie będziesz zadowolony z rozstrzygnięcia postępowania.

Dla przykładu: jeżeli jest pełnomocnik, który uważa, że powinieneś mieć mniejsze kontakty, gdyż ich nie będziesz realizował, a Ty jednak chcesz mieć większe. Albo taka sytuacja: będzie uważał, że są małe szanse na rozwód bez orzekania o winie albo żeby wina była obu stron, a Ty będziesz przekonany, że żona tak naprawdę ponosi winę i będziesz chciał to udowodnić. W takim przypadku wątpię w powodzenie waszej współpracy.

Jaki adwokat do sprawy rodzinnej?

W sprawach rodzinnych nie polecam adwokatów, którzy zajmują się całym obszarem prawa. Uważam, że profilowanie się jest najlepszą metodą na osiągnięcie sukcesu. Nie da się być dobrym we wszystkim. Dlatego adwokaci i radcowie prawni powinni się specjalizować, żeby dostarczyć swoim klientom najwyższą jakość usług. Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać -> Opinie klientów o kancelarii ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Wobec tego najważniejsze, żebyś wybrał kilku adwokatów, którzy zajmują się sprawami rodzinnymi oraz w pierwszej kolejności umówił się na konsultacje, a następnie dokonał właściwego wyboru. Ja zawsze podczas konsultacji namawiam do tego, żeby zapoznać się z ofertą również innych pełnomocników. Nigdy nie namawiam klienta do podpisania umowy na pierwszym spotkaniu. Zawsze wysyłam umowę na maila, w którym jest numer konta do wpłaty wynagrodzenia. Taka decyzja musi być przez Ciebie przemyślana, gdyż możesz związać się z adwokatem na kilka lat. 

Najlepszy adwokat Rozwód

Najlepszy adwokat – rozwód – Czy można zmienić adwokata w trakcie sprawy?

Oczywiście na każdym etapie postępowania rozwodowego możesz zmienić pełnomocnika. Jednakże nie polecam tak robić. Przede wszystkim przemyśl sytuację i dopiero wtedy spróbuj dokonać najlepszego wyboru. Chodzi o to, aby znaleźć adwokata do rozwodu, który spełni twoje oczekiwania.

Dlatego w pierwszej kolejności zachęcam do przeprowadzenia konsultacji. Dodatkowo zawsze mówię swoim klientom, że każdy jest dla siebie najlepszym adwokatem w swojej sprawie. Dlaczego? Otóż adwokat ma kilkadziesiąt spraw w toku i nie jest stanie myśleć po roku od Twojej sprawie tak jak Ty byś tego oczekiwał.

Uwielbiam podpowiadać klientom, wskazywać im drogę, kiedy do mnie dzwonią i opowiadają mi swoją sytuację bądź cel, który chcą osiągnąć.

Rozmawiaj z adwokatem

Dlatego rozmowy z adwokatem do rozwodu są bardzo ważne, bo dzięki temu ustalicie wspólną strategię.

Czy sprawy dotyczą alimentów czy dzieci, warto rozmawiać z adwokatem, bo dzięki temu możecie ustalić strategię co do tego jak przeprowadzić dalsze postępowanie.

Sprawy związane z dziećmi i z alimentami są bardzo złożone.

Zdecydowanie wymagają one rozmowy. To są zupełnie inne sprawy niż np. podział majątku, albo sprawa o kredyt szwajcarski w banku. Tam jest prosta cywilistyka: albo tak jest albo tego nie ma. Kiedy jest orzecznictwo, sprawy nie są złożone.

Natomiast sprawy rozwodowe to nieustanny proces obmyślania strategii –  przewidywania planu A i planu B.

To analiza wysokości alimentów i zachowań drugiego małżonka, dlatego rozmowa z adwokatem do rozwodu czy też radcą prawnym, który zajmuje się sprawami rozwodowymi, jest bardzo ważna.

Powiem szczerze wydaje mi się że nawet najważniejsza. 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Najlepszy adwokat – rozwód – Nie wiesz, jak wybrać adwokata? Zaufaj intuicji!

Dlatego przy wyborze adwokata do sprawy rodzinnej przede wszystkim należy kierować się intuicją.

Ja zawsze też powtarzam swoim klientom w sprawach rodzinnych, że intuicja to ważny czynnik, dlatego że w przypadku posiadania dzieci najprawdopodobniej do końca życia będziesz miał relacje z małżonkiem. Adwokaci są, a później ich nie ma.

Trzeba mieć niesamowitą empatię oraz zrozumienie pewnych mechanizmów, którymi rządzą się rozwody.

W pierwszej kolejności musisz wiedzieć, iż nie ufa się drugiemu małżonkowi. W końcu gdybyście mieli do siebie zaufanie, to byście się w ogóle nie rozwodzili. Osoby przy rozwodach myślą, że muszą walczyć, dlatego też zachowują się nieprawidłowo.

Jeżeli chcesz osiągnąć kompromis, powinieneś iść w kierunku łagodzenia sytuacji. Zachowanie Twojego pełnomocnika też musi być odpowiednie, aby nie urazić drugiej strony.

Przede wszystkim Twój pełnomocnik musi znać profil psychologiczny drugiego małżonka i czego można się spodziewać.

Dlatego wybierając adwokata kieruj się przede wszystkim intuicją. I nie chodzi o to, żeby mieć kancelarię w marmurach czy zdjęcia na stronie internetowej od najlepszego fotografa. Szczerze mówiąc, wszystkie te elementy mają małe znaczenie.

Jaki jest zatem najlepszy adwokat do rozwodu? Na to pytanie odpowie Twoja intuicja!

 

Ile kosztuje rozwód w Warszawie?

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

???? e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń do Adwokata