Opinie o kancelarii 

Rozwody Warszawa 

 

Pani Mecenas bardzo mi pomogła w mojej sprawie z żoną, która cierpi na borderline. Chodziłem do różnych adwokatów i żaden nie miał pojęcia o chorobach psychicznych albo zaburzeniach. Pani Mecenas zaskoczyła mnie swoją wiedzę specjalistyczną oraz tym, jakie ma podejście do klientów. Dodatkowo jest osobą bardzo charyzmatyczną i nie sądziłem, że ktokolwiek jest w stanie postawić mnie do pionu. Byłem zaskoczony, jak tak młoda osoba jest charyzmatyczna i zaangażowana. Uważam, że jest mecenasem z powołania i bardzo ją podziwiam. Wysłałem już do niej dwóch swoich kolegów i każdy jest usatysfakcjonowany rozstrzygnięciem. Mówi, jak jest i nie oszukuje.

 

Rozwody – Wojciech z Wołomina

Dzień dobry, pani Mecenas. Dziękuję pani za przeprowadzenie mojej sprawy. Bardzo zdenerwowałem się, kiedy usłyszałam słowo rozwód i dostałam pozew o rozwód, ale dzięki pani wiem, że moje interesy zostały zabezpieczone. Wysokość alimentów satysfakcjonuje mnie, wobec tego nie mam żadnych zastrzeżeń do pani pracy. Wobec tego wystawiam na pani prośbę swoją opinię w tym zakresie. Pozdrawiam i wszystkim rozwodnikom życzę powodzenia.

 

Opinia rozwody – Michał Mokotów Warszawa. 

Szanowna pani Mecenas. Dziękuję za przesłanie maila i wyroku. W związku z tym, że prosi pani mnie o opinię o kancelarii, mogę tylko powiedzieć same dobre słowa. Będzie to brzmiało jak podlizywanie się, ale  absolutnie nie ma to nic z tym wspólnego. Teraz mogę pani się przyznać, że byłem wcześniej u kilku wcześniej i nawet kiedy pani prowadziła moją sprawę, poszedłem na konsultację do innego, który powiedział, że naprawdę nie ma tutaj zastrzeżeń i nie widzi, jak mógłby mi pomóc w tej sprawie. Dziękuję pani za szczerość oraz profesjonalizm. Dziękuję raz jeszcze i cieszę się, że sprawa moja się zakończyła z wyrokiem dla mnie satysfakcjonującym.

 

Rozwód Poligonowa Warszawa

Michał Praga Południe – Sąd Okręgowy ulica Poligonowa. 

Szanowna pani Mecenas dziękuję. Uważam że pomoc pani była niezbędna. Cieszę się że na panią trafiłam i że powiedziała pani mi, na czym pani może wygrać i jakie będzie rozstrzygnięcie. Wobec tego szacunek dla pani Mecenas za doświadczenie.

 

Konrad Tarchomin – rozwód w Warszawie. Sąd Okręgowy ulica Poligonowa. 

Moja sprawa toczyła się w Sądzie Okręgowym w Warszawie na ulicy Poligonowej i żona złożyła pozew o rozwód z mojej winy oraz wysokie alimenty. Wcześniej miałem innego adwokata, który nie dopilnował moich spraw. Kiedy pani Mecenas weszła do sprawy powiedziała, że nie wie i nie obiecuje, czy cokolwiek uda się zrobić. Nie kłamała. Zrobiła tyle, ile mogła. Przede wszystkim obniżyła mi wysokość alimentów, za co jestem bardzo wdzięczny. Wobec tego pozdrawiam, bo na pewno pani Mecenas mówi prawdę.

 

Wojciech Grochów Warszawa

Mój rozwód toczył się na ulicy Poligonowej w  Warszawie. Uważam, że to jeden z najgorszych momentów w moim życiu, bardzo się stresowałem i żona chciała moją winę. Okazało się, że w końcu znaleźliśmy porozumienie i przepisałem na nią mieszkanie, zaś ona przepisała na mnie działkę. W końcu dogadaliśmy się, że rozwód był bez orzekania o winie i dziękuję za to pani Mecenas, albowiem znalazła rozwiązanie z mojej sytuacji. Jeżeli ktoś ma problem, to przede wszystkim niech skorzysta w pierwszej kolejności z porady prawnej. Podczas konsultacji prawnej Pani Mecenas powie, jakie są po prostu szanse. Uważam, że to jest najważniejsze. Trzeba realnie ocenić swoją pozycję. 

Rozwody

– Opinia klienta 

Dostałem numer od koleżanki, która powiedziała mi, że pani Mecenas robi od wielu lat tylko rozwody. Wiem, że pani Mecenas robi rozwody i sprawy karne dotyczące np. znęcania. Ja miałam klasyczną sytuację, że ona założyła Niebieską Kartę i miałem karną sprawę, a rozwód toczył się z winy mojej strony. W finale moje postępowanie zostało warunkowo umorzone, zaś  wygraliśmy sprawę, albowiem skończyło się z winy obu stron i  dostałem satysfakcjonujące dla mnie alimenty. Wiem, że pani Mecenas mówi, jak jest i wymaga dużo również od klienta. Jeżeli ktoś chce współpracować z panią Mecenas, to ja ze swojej strony mogę polecić.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48691512933

e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń do Adwokata