Oferta rozwody Warszawa

Oferta rozwód Warszawa Kiedy tylko poznamy Twoją historię i ustalimy potrzeby, natychmiast otrzymasz od nas pomoc.  

Jak pomagamy

 

Oferta rozwód Warszawa

Pomożemy Ci bezpiecznie przetrwać rozwód i rozpocząć nowe szczęśliwe życie.

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie.

Dlatego należy analizować historię  podczas indywidualnego spotkania/ konsultacji.

Rozwód to też początek nowego życia. Należy mieć strategię i plan na rozwód. Jak pomagamy Rozwód to plan na przyszłość. Dlatego należy jak najlepiej zakończyć małżeństwo i uregulować kwestie związane z dziećmi, alimentami, podziałem majątku.

opinie – rozwód Warszawa

Zdecydowanie będzie to trudny czas, jednakże można wyjść z niego. Najważniejsze jest aby dobrze to zaplanować.

Rozwód

Dzieci

Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” – To są moje dwa powiedzenia które bardzo często się sprawdzają. Zdecydowanie to nie jest łatwe. Często małżonkowie/ partnerzy eskalują konflikty gdyż walczą tak na prawdę o pieniądze. Nie robią tego dla zasady. Robią to dla pieniędzy. Są sprawy o alimenty które trwają kilka lat. W sprawach uczestniczą biegli , detektywi, mediatorzy, a eskalacja między stronami jest jeszcze większa. Dlatego warto mieć plan i być dobrze przygotowanym do spraw o alimenty.

Kontakty z dzieckiem

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania. Podział majątku

Do rozwodu należy się przygotować. Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł się spokojny. 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń do Adwokata