Rozwód a zdrada

Rozwód a zdrada

🖤ZOBACZ FILMIK MOJEGO KLIENTA…. JAK OSZUKAŁA GO ŻONA!!

🖤„Żona mnie oszukała! Powiedziała, że jak przepiszę cały majątek, to zrzeknie się alimentów i nie będzie dochodziła przy rozwodzie kto poniósł winę za rozpad pożycia małżeńskiego.”

„Oszukała mnie, ponieważ kiedy przepisałem jej cały majątek, ona wniosła do sądu POZEW O ROZWÓD z mojej winy i oczywiście zażądała bardzo wysokich alimentów. 

Dlaczego tak mnie oszukała? FAKTYCZNIE, ZDRADZIŁEM JĄ, ALE…” 

🖤NO WŁAŚNIE – TY JĄ ZDRADZIŁEŚ, ONA CIĘ OSZUKAŁA…

Rozwód a zdrada

DLA NIEKTÓRYCH ROZWÓD TO POLE BITWY

❌👩‍❤️‍💋‍👨Oczywiście sprawy rozwodowe są skomplikowane. 

Oprócz spraw związanych z rozwodem należy rozpatrzeć również kwestie związane z podziałem majątku, alimentami, kontaktami z dziećmi, władzą rodzicielską.

Przede wszystkim sytuacja komplikuje się, kiedy małżonkowie przez wiele lat budowali majątek, zaś pewnego dnia ich małżeństwo legło w gruzach. Jednocześnie na kontach są miliony… długów. Takie sytuacje niestety się zdarzają. Każdy przypadek trzeba oczywiście rozpatrywać indywidualnie, dlatego jeżeli masz problem lub jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się skonsultować z doświadczonym adwokatem. Chodzi przede wszystkim o Twoje pieniądze!

 

Rozwód a kredyt

 

❌👩‍❤️‍💋‍👨Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy nieruchomości obciążone są kredytami. Niekiedy wysokość kredytu przekracza majątek. I co wtedy?

Jednakże co powiedzieć kobiecie, która 20 lat spłacała kredyt żyjąc w przekonaniu, że to jej majątek, a majątek jest TEŚCIÓW?

Co w sytuacji, kiedy „fabryka” małżonków zbankrutowała i pozostał kredyt w wysokości 9 000 000 zł?  

❌👩‍❤️‍💋‍👨

 

Kim jestem?

Nazywam się Marta Wnuk i jestem adwokatem. Jeżeli masz problem, umów się na konsultację i razem spróbujmy znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Więcej: Opinie klientów ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

 

 

 

Więcej przeczytasz:

Rozwód Warszawa Adwokat radzi – Krok po kroku od podstaw

 

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń do Adwokata