Rozwód Kancelaria

Rozwód Kancelaria. 

Jestem z Warszawy i chcę złożyć pozew o rozwód. Czy mimo koronawirusa sądy działają? Jak mogę złożyć pozew w Warszawie? Wcześniej chodziłem do pracy i mało czasu spędzałem w domu. Teraz zmuszony jestem być w domu, pracuję w branży IT i mam pracę zdalną. Niestety moje małżeństwo się skończyło. Chcę je zakończyć.” 

Rozwód Kancelaria – Czy sądy działają?

Tak! Składamy pozwy o rozwód! Jak? Wysyłamy pocztą! Akt małżeństwa również w formie pisemnej uzyskamy korespondencyjnie. Należy pamiętać, iż czekamy i tak na termin w Sądzie, dlatego warto teraz składać i mieć termin sądowy kiedy już skończy się ten czas. Jeżeli jest decyzja, że to już czas na rozwód, należy podjąć działania w tym zakresie.

Czasem walka małżonków nie ma sensu. Cały ten ring nie ma sensu… Czasem może warto iść swoją drogą. Oczywiście nie są to łatwe rzeczy. Nie warto eskalować konfliktów.

Jeżeli podjąłeś decyzję, że na pewno chcesz rozwodu, to działaj. Dowiedz się, jak pomagam ->  Moja osobista historia – Kontakt ????

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

 

Rozwód Kancelaria

Rozwód Kancelaria – Etapy rozwodu – Od czego zacząć?

Przede wszystkim trzeba znaleźć profesjonalnego pełnomocnika – patrzymy na specjalizację – adwokat, radca prawny. Podczas konsultacji telefonicznej krótko omawiamy sytuację, a następnie w razie możliwości umawiamy się na spotkanie, podpisujemy umowę (wpłata jednorazowa lub w transzach). W trakcie trwającej ok. godziny konsultacji zostają zebrane wszelkie potrzebne dane, a adwokat/radca udziela potrzebnej porady.

Następnie przechodzi się do sporządzenia niezbędnych dokumentów tj. planu działania, porozumienia, planu wychowawczego dzieci [jeżeli są], ugody, pozwu o rozwód. Następnie składa się dokumenty do Sądu Okręgowego wraz z pełnomocnictwem.

Należy również przygotowań listę pytań przed rozprawą. Potrzebujesz pomocy? -> Kontakt

Jak wygląda sprawa o rozwód?

Poznaj historię Kamila, przedsiębiorca walczył o podział majątku

Rozwód Kancelaria – Kto najczęściej walczy o winę?

To moje klasyczne podejście, a historia każdego klienta jest  inna. W związku z tym każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.

Niewątpliwie trzeba mieć plan na rozwód – krok po kroku wiedzieć, co może się wydarzyć. Mieć plan A i plan B. Być zabezpieczonym, mieć asa w rękawie. Najczęściej o winę walczą kobiety. 

Zastanawiasz się, czy wziąć adwokata do rozwodu. Tak, jeżeli szukasz adwokata do rozwodu, to dobry znak!

Z pewnością będzie łatwiej przez to przejść. Oczywiście nie oczekuj rzeczy niemożliwych. Do sprawy należy podejść realnie i wszystko starannie zaplanować.

Rozwód Kancelaria – Czy brać adwokata?

Rozwód to bardzo trudny czas. Niestety ludzie często ze sobą walczą. Czy warto? To zależy… Ten czas wiąże się przede wszystkim ze stresem. Tak, z dużym stresem.

Dlatego ważne, aby dokonywać właściwych wyborów.

Osobiście uważam, że profesjonalna pomoc adwokata w sprawie o rozwód jest konieczna. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Adwokat przy rozwodzie ustali dla Ciebie plan, co krok po kroku robić. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać -> Opinie klientów o kancelarii ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Rozwód bez orzekania o winie

Jak znaleźć adwokata do rozwodu?

Masz prawo wyboru. Możesz zdecydować się na mnie albo na inną kancelarię.

Obsługuję klientów i pomagam w trudnym okresie ich życia – rozwód, alimenty, podział majątku, władza rodzi­ciel­ska… Zdecydowanie ważne jest, aby Twój adwokat wykazywał się empatią.

Rozwód Warszawa – Co z dziećmi?

Kiedy łączą was sprawy majątkowe, lub kiedy macie dzieci, tym bardziej warto znaleźć adwokata od rozwodów. Z pewnością adwokat rozwodowy ustali z Tobą plan i pomoże Ci przez to przejść.

Czasem warto też zwrócić się o pomoc do psychologa.

Ja jako adwokat od rozwodów świadczę pomoc prawną w trudnych sprawach w całej Polsce.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk prowadzi sprawy – rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątku w Warszawie. 

W czym może Ci pomóc adwokat rozwodowy?

Niewątpliwie to trudny czas.

Przede wszystkim konieczne jest, abyś miał podstawową wiedzę o rozwodach. W pierwszej kolejności najważniejsza jest dla Ciebie porada prawna, gdzie dowiesz się podstaw w praktyce.

 

Oczywiście możesz uzyskać informacje w internecie, ale uwierz mi, że praktyka to praktyka i nie wszystko można napisać.

 

Niezbędne będzie również zaplanowanie krok po kroku tego, co chcesz. Warto również rozważyć negocjacje z drugim małżeństwem.

Reasumując, jeśli jesteś zdecydowany na rozwód, naprawdę warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego i sprawdzonego adwokata. W ten sposób będziesz mógł jak najlepiej przygotować się do rozprawy.

 

Więcej:

Wina przy rozwodzie –  Adwokat od rozwodów radzi

Alimenty na ex żonę. Jak uchylić alimenty na byłą żonę?

  Z poważaniem,

  Adwokat Marta Wnuk

  ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

  ☎ tel.: +48691512933

  ???? e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

   

  Zadzwoń do Adwokata