Rozwód Pruszków

Rozwód 

Masz problem ? przykro mi,  cieszę że tu jesteś ! Zrobimy wszystko aby Ci pomóc. Sprawy rodzinne – to trudne sprawy. Wchodzą w grę trudne emocje.

Dlatego trzeba mieć taktykę i plan aby osiągnąć sukces. 

  Rozwód      

Dzieci 

   Alimenty  

Podział Majątku

Jak pomagamy

   

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie. Każda Historia jest inna. Dlatego należy analizować historię  podczas indywidualnego spotkania/ konsultacji. 

Rozwód to też początek nowego życia. Należy mieć strategię i plan na rozwód. 

Rozwód to plan na przyszłość. Dlatego należy jak najlepiej zakończyć małżeństwo i uregulować kwestie związane z dziećmi, alimentami, podziałem majątku. 

Oferta rozwód Pruszków

Rozwód 

Bardzo często zastanawiamy się nad rozwodem. Z różnych względów nie dochodzi do ostatecznej decyzji gdyż mamy wątpliwości. Niekiedy trzeba skorzystać z psychologa, poszukać pomocy u psychiatry, czasem niezbędna jest pomoc detektywa. Mężczyźni mają najczęściej obawy w zakresie dzieci. Co będzie po rozwodzie z dziećmi ? Kobiety za to mają obawy co będzie z majątkiem i jak się zmieni ich dotychczasowe życie.Dlatego te wszystkie kwestie są do załatwienia oraz do uregulowania. Niekiedy trzeba podejść zadaniowo do Rozwodu.

I w tym miejscu nasuwa mi się historia mojego klienta z Pruszkowa. Przepisał na żonę cały majątek zgodził się na wysokie alimenty, a żona i tak dochodziła winę. Przyszedł do mnie do kancelarii, już po sporządzeniu aktu i szukał pomocy. Zanim zaczniesz działać – skonsultuj się z prawnikiem.  

Rozwód Pruszków – opinie 

 

 

Zdecydowanie będzie to trudny czas, jednakże można wyjść z niego. Najważniejsze jest aby dobrze to zaplanować. 

 

Rozwód

Dzieci

Alimenty 

Kontakty z dzieckiem

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

 

Podział majątku

Do rozwodu należy się przygotować. Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł się spokojny. 

Rozwód Pruszków

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata