Rozwód Wyszków

Rozwód Wyszków Oferta   Masz problem ? przykro mi,  cieszę że tu jesteś ! Zrobimy wszystko aby Ci pomóc Sprawy rodzinne – to trudne sprawy. Wchodzą w grę trudne emocje. Dlatego trzeba mieć taktykę i plan aby osiągnąć sukces.   Kiedy tylko poznamy Twoją historię i ustalimy potrzeby, natychmiast otrzymasz od nas pomoc. Rozwód      Alimenty      Podział Majątku      Intercyza      Dzieci 

Kancelaria Współpracuje również z ekspertami :

  • Doradca Podatkowy pomoże Ci w przypadku, w którym współmałżonek chce przejąć wspólny majątek. Pokaże Ci skuteczne możliwości zapobiegania takiej sytuacji. Sforumuje wnioski dowodowe odnośnie wyjawienia majątku przez żonę, pomoże również zarządzać Ci majątkiem po rozwodzie.
  • Psycholog – wesprze Cię podczas trudnych chwil.
  • Mediator- pomoże nawiązać porozumienie z żoną podczas planu wychowawczego opieki nad dziecmi, który jest niezwykle ważny podczas rozwodu.  
  • Detektyw – zgromadzi dowody na okoliczność zdrady żony i przygotuje pełny raport, który wykorzystamy w sądzie podczas procesu rozwodowego.

Oferta rozwód Wyszków

Rozwód Wyszków

Adwokaci z inicjatywy Mężczyzna i Rozwód są profesjonalistami. Konkretni, skuteczni, dostępni ale przy tym empatyczni jak normalni ludzie.. Ich motywacja to czysta i prawdziwa chęć niesienia pomocy wszystkim mężczyznom podczas rozwodu. Marcin z Warszawy
Mężczyzna i Rozwód pomaga mężczyznom walczyć o ich prawa podczas rozwodu aby nie byli dyskryminowani i wyszli  z obronną ręką z tej trudnej sytuacji. Jestem tego najlepszym dowodem. Przez rozwód przeszedłem szybko i bez dramatu. Oprócz tego mam równe prawa do swojego syna. Michał z Warszawy

Rozwód

Dzieci

Alimenty 

Kontakty z dzieckiem

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.  

 

Podział majątku

Do rozwodu należy się przygotować. Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł się spokojny. 

Rozwód Wyszków

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48691512933

 

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata