Rozwód z narcyzką

Często mówimy o zaburzeniach emocjonalnych. W mojej pracy regularnie zdarza mi się czytać sądowe opinie psychiatryczne. Na mężczyznę mówimy narcyz. A jak nazywa się kobieta cierpiąca na zaburzenia narcystyczne? Jest to oczywiście narcyzka. Musicie więc Panowie wiedzieć, że niniejsze zaburzenie również dotyka kobiet. Jak wygląda rozwód z narcyzką?

Jak zachowuje się narcyzka?

Wszystko, co z nią związane, jest najważniejsze. Chciałaby Cię izolować od znajomych. Mieć Cię tylko dla siebie. Nie powinieneś więc utrzymywać z nikim kontaktu, chyba że ona się na to zgodzi. Narcyzka nie ma wyrozumiałości względem innych osób, bo liczy się tylko jej czubek nosa. Najchętniej chciałaby, żebyś totalnie się jej podporządkował. Gdy wrócisz do domu później niż zwykle, przygotuj się na karczemną awanturę.

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE  – ZOBACZ FILMIK –  CO ZROBIŁA ŻONA ???  – FILMIK

Jak wygląda rozwód z narcyzką?

Musisz się spodziewać, że na rozprawie odwróci kota ogonem. TAKI MECHANIZM DZIAŁANIA. Wszystko, co złe, okaże się właśnie twoją winą. Ona absolutnie nie będzie czuła się winna za rozpad pożycia małżeńskiego. Co więcej, najbardziej będzie jej zależało na pieniądzach. Jeżeli jesteś osobą zamożną, wówczas spodziewaj się ataku. Osoba dotknięta zaburzeniem narcystycznym jest pozbawiona  wszelkich skrupułów. Z pewnością obwini Cię o wszystko, co złe i będzie żądała wysokich alimentów. Przygotuj się na wojnę w sądzie. Dla niej najważniejszy jest jej czubek nosa.

Dowiedz się, jak pomagam -> Moja osobista historia – Kontakt ????

Dlaczego trudno się rozwieść z narcyzką?

Rozwód z osobą z zaburzeniami emocjonalnymi jest dosyć trudny. Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Do pewnego momentu może chcieć ratować związek małżeński i będzie rzucała się na szyję. Następnego dnia zaś dostaniesz pozew o rozwód. Okaże się, że za twoimi plecami sporządzała go wraz ze swoim pełnomocnikiem. Musisz uzbroić się w cierpliwość i krok po kroku iść zgodnie z ustaloną strategią procesową. O tym, jaką strategię przyjąć, przeczytasz poniżej.

Jaką przyjąć strategię na rozwód z narcyzką?

Przede wszystkim stawianie granic. Najpierw zaczynamy od przygotowania pozwu o rozwód, aby wyprzedzić ruchy. Wtedy też szacujemy koszty, jakie są w zakresie dzieci i wysyłamy pozew. Dopiero wtedy podejmujemy rozmowy i negocjacje w zakresie pozwu. 

Rozwód z narcyzką

Osoba zaburzona niestety potrafi nas zaskoczyć. Bynajmniej nie pozytywnie. Dlaczego? Jednego dnia powie, że nas kocha, drugiego zaś powie coś zupełnie innego. Dlatego jeżeli masz kontakt z osobą cierpiącą na zaburzenia emocjonalne, musisz wiedzieć, że rozwód będzie kolorowy. Życie z taką osobą to wieczny rollercoaster. Nie może być inaczej. Pytanie do ciebie – jakie masz oczekiwania? Często również osoba narcystyczna nie do końca umie być prawdziwą matką. Narcyzka udaje, że jest dobrą matką, jednakże jej natura na to nie pozwala. Wobec tego należy się zastanowić, co dalej.

Oczywiście można przy rozwodzie powołać biegłego psychiatrę, aby zbadał żonę pod względem psychologicznym i sprawdził, czy cierpi na różne emocjonalne zaburzenia albo chorobę psychiczną. Hipotetycznie przyjmując, że tak, należy rozważyć, jakie niesie to ze sobą konsekwencje.

Rozwód Warszawa – Case Study 

Historia małżeństwa z Warszawy. Małżeństwo zamożne – ona lekarz, a on przedsiębiorca. Mężczyzna prowadzi firmę z branży IT, zarabia około 12 000 zł miesięcznie. Ona jako lekarz około 11 000 zł miesięcznie. Na początku miał być rozwód bez orzekania o winie i alimenty. Nagle, tuż przed rozwodem  narcyzka zmieniła zdanie. Dlaczego? On odziedziczył majątek o wartości 4.500.000zł od swoich rodziców (hotel). Ona uzyskała poradę, iż nie ma prawa do tego majątku, gdyż to majątek odrębny. Nagle zaczęła go kochać! Później oskarżyła go o gwałt, chcąc jego winy i wysokich alimentów!

Potrzebujesz pomocy? -> Kontakt

Co się może zdarzyć?

Tak, finalnie zażądała rozwodu z wyłącznej winy męża oraz wniosła o wysokie alimenty. Uznała, że ojciec zbyt mało czasu spędza z dzieckiem i w ogóle się nim nie interesuje. Co więcej, kobieta wniosła do sądu o pozbawienie praw rodzicielskich byłego męża. Jest to niewiarygodny absurd. Przed sądem narcyzka zrobiła z siebie ofiarę, kwestionując argumenty, które strony wcześniej uzgodniły. Na szczęście mój klient był przygotowany i posiadał zgromadzony materiał dowodowy wskazujący jednoznacznie na winę narcyzki. To ona przez kilka lat zdradzała męża. Niestety, jej mózg zupełnie inaczej pracuje i podczas rozprawy odwróciła kota ogonem i stwierdziła, że to właśnie mąż ponosi winę.

 „Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej-w-kilkunastu-miastach-polski-zawisly-billboardy/xk9jntj „

Narcyzka będzie udawała ofiarę

Jest to nieprawda i ty, jako mąż, nie pozwól na to, żeby narcyzka oszukała cię w procesie rozwodowym. Walcz o swoje prawa, walcz o dziecko. Nie pozwól, aby ktokolwiek ograniczył twoje prawa rodzicielskie. Dlaczego? Jesteś ojcem i musisz o swoje prawa walczyć. Bądź silny, graj z narcyzką strategiczne. Są to zaburzenia emocjonalne, które mogą wpływać na wasze życie. Dbaj o siebie i przede wszystkim patrz na dobro dzieci, bo w twojej sytuacji one są najważniejsze. Jak to zrobić? 

Rozwód z narcyzką. Uważaj na to!

Po pierwsze, zabezpiecz swoje interesy. Dwa – dbaj o dobro małoletnich dzieci. Trzy – walcz o opiekę naprzemienną. Cztery – dbaj o to, żeby dzieci miały jak najczęstsze kontakty z rodzicami. Po piąte – nie pozwól, aby wniosła o orzeczenie z Twojej winy. Broń się przed tym. Kwestie finansowe są istotne.

Szukasz adwokata? Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać -> Opinie klientów o kancelarii ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Rozwód Zaburzenia narcystyczne

Zaburzenia narcystyczne u kobiet nie są rzadkością. Czy znana jest Ci taktyka „bliżej-dalej”? Czy wiesz, czym jest uzależnienie adrenalinowe? Te dwa pojęcia wyjaśniają zachowanie Twojej partnerki. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie rozwodu z narcyzką – zapraszam Cię do mojej kancelarii!

Rozwód z Narcyzką – podsumowanie

  • broń się
  • narcyzka odwróci kota ogonem
  • pilnuj pieniędzy
  • nie daj się zmanipulować
  • zabezpiecz kontakty z dzieckiem
  • ułóż sprawy związane z majątkiem
  • dokonaj podziału majątku

Jeżeli potrzebujesz pomocy, to oczywiście zapraszam Cię na konsultację w Warszawie albo online.

 

Więcej:

Rozwód z winy żony, gdyż ma borderline

Choroba dwubiegunowa a rozwód 

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

???? e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń do Adwokata