Ugodowy rozwód

Ugodowy rozwód – Czy jest możliwy? Jak skutecznie się rozwieść?

Rozwody, rozwody, rozwody… – Czy to prawda, że są modne?

Często przeprowadzam konsultacje w kancelarii, gdzie przychodzą małżonkowie niezdecydowani na 100%, czy chcą rozwodu. Dlatego przyszli się dowiedzieć. 

Chciałabym Wam zwrócić uwagę na to jak działa nasza podświadomość. Skoro przychodzimy dowiedzieć się od adwokata, jak wygląda proces rozwodowy, oznacza to, że dzieje się coś niedobrego i nasze małżeństwo zmierza w złym kierunku. Dlatego jeśli jest to możliwe, zawalczmy o nasze małżeństwo.

A zatem w pierwszej kolejności skupmy się na walce o małżeństwo. Dowiedz się, jak pomagam ->  Moja osobista historia – Kontakt ????

Rozwody są modne?

Tak mówią… Jednakże są to bardzo poważne rzeczy!

Jeżeli jednak małżeństwa nie da się już uratować zróbmy wszystko, żeby rozwiązać je ugodowo. Co oznacza ugodowy rozwódCzy jest możliwość, aby szybko się rozwieść?

Często klienci zadają mi pytanie: „czy jest możliwość, żebyśmy w ogóle nie pojawiali się sądzie?”.

Co do zasady takiej możliwości nie ma. 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Ugodowy rozwód – Czy warto?

Przede wszystkim polecam Wam spróbować znaleźć rozwiązanie w zakresie sposobu zakończenia Waszego małżeństwa. Istnieje ogromna różnica między rozwodami ugodowymi a rozwodami, gdzie orzeka się winę. 

Polecam ugodowe rozwiązanie małżeństwa, tzw. ugodowy rozwód. 

Dzięki temu uniknięcie wielu stresujących sytuacji. Pamiętajcie, że w przypadku orzekania o winie materiał dowodowy musi być bardzo rozbudowany. Potrzebujesz pomocy? -> Kontakt

Często mamy wrażenie, że w sądzie znajdziemy sprawiedliwość, że ktoś nas wysłucha, i na pewno ten rozwód skończy się dobrze. Jednakże praktyka pokazuje czasem zupełnie coś innego. 

Więcej: Jakie są najważniejsze rzeczy przy rozwodzie?

Jak się rozwieść?

Rozwody nie są łatwe.

Oczywiście wszystko zależy od naszego nastawienia.

Czasem wydaje nam się, że drugi małżonek nie da nam rozwodu za porozumieniem stron. 

I to bardzo ważne słowo: „wydaje nam się”. Później okazuje się, że coś zupełnie innego mówią kiedy np. do nich dzwonię, wysyłam maila bądź list.

Tak, w przypadku, kiedy chcemy ugodowo rozwiązać nasze małżeństwo proponuję podejść do sprawy po ludzku, czyli zaproponować drugiej stronie plan rozwodowy. Spotkać się, porozmawiać i przedstawić jakie mamy możliwości zakończenia małżeństwa. 

Albo będziemy walczyć przed sądem kilka lat, albo załatwimy to w 5 minut. 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź, dlaczego warto nas wybrać -> Opinie klientów o kancelarii ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Tylko 20% przypadków to orzekanie o winie, w innych sytuacjach ludzie odstępują. Nie zawsze od razu. Częściej kwestie sporne dotyczą obszaru finansowego, czyli alimentów, a w szczególności, kiedy są dzieci. Dlatego zastanówmy się, które rozwiązanie jest najlepsze dla nas, a także dla naszego małżeństwa.

Powodzenia! Życzę dużo szczęścia!

 

Więcej:

Gdzie rozwód? Jaki Sąd?

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk, 

☎ tel.: +48691512933

???? e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata