Warszawa Rozwód

Dobry prawnik od rozwodów na terenie Warszawy

Mężczyzna i rozwód to firma stworzona przez mężczyznę i dla mężczyzn. Każdy facet, który przeszedł przez rozstanie i rozwód wie, jak ważne jest wsparcie i  konkretna pomoc  w tym momencie życia.

Wiemy, że jest coś takiego, jak neutralny rozwód – kiedy  współmałżonkowie nie walczą  dla zemsty, tylko konczą małżeństwo w taki sposób aby krzywda dla nich i ich dzieci była jak najmniejsza.

Sam rozwód to tylko początek nowej drogi. To, co nastąpi dalej: czy będziesz miał zapewnione bezpieczeństwo finansowe, czy będziesz miał energię, by się dalej rozwijać i prowadzić nowe życie pełne możliwości? Naszym zadaniem, jako prawników rozwodowych na terenie Warszawy, jest ułatwić Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Warszawa Rozwód

  Jako doświadczeni prawnicy rozwodowi, potrafimy zebrać całą dokumentację, potrafimy się przygotować do rozprawy i zmiany w Twoim życiu.  Nasza baza profesjonalistów – prawników rozwodowych, psychologów, detektywów, doradców podatkowych , mediatorów to wyjątkowi ludzie z misją.

  Każdy facet, która zgłasza się do nas i potrzebuje  pomocy, otrzymuje ją, nawet jeżeli ma problemy finansowe. Rozwód nigdy nie był tak prosty przy współpracy  z nami.

  Adwokat Rozwody Warszawa

  Adwokar rozowdowy: „prawnik Ci prawdę powie”– Ten wpis jest dla osób które samodzielnie chcą dokonać wszelkich czynności związanych z rozwodem. Tytuł Prawnik prawdę ci powie  – ma sens gdyż osoba która ma za sobą kilka rozwodów jest w stanie doradzić ci – może przewidzieć pewne rzeczy które mogą zdarzyć się w twoim rozwodzie.

  Wszystko zależy od tego jakie masz porozumienie z żoną.

  Niemniej jednak problem jest taki że pewne rzeczy mogą negatywnie skutkować na dalsze twoje życie.

  Rozwód na terenie miasta Warszawa może być kosztowny

  Dla przykładu teraz zgodzisz się przepisać dom na żonę oraz zgodzisz się na wysokie Alimenty gdyż chcesz mieć to za sobą jednakże cofnięcie umowy darowizny albo podziału majątkowego nie jest praktycznie możliwe. Oczywiście są podstawy prawne aby to unieważnić jednakże w praktyce muszą być do tego naprawdę poważne podstawę. To że nagle zmieniłeś zdanie nie jest podstawą do tego aby unieważnić akt. Jeżeli zgodzisz się również na wysokie alimenty to pamiętaj że później żeby je obniżyć muszą zaistnieć odpowiednie okoliczności gdyż przepis jasno określa iż muszą być to istotne zmiany. Twoja nagła zmiana podejścia do tego nie spowoduje że sąd nagle obniży ci Alimenty stąd też pamiętaj że wszystko co dokonujesz przy rozwodzie ma swoje skutki prawne w twoim życiu po rozwodzie.

  Prawnicy rozwodowi Warszawa – pomożemy ci na każdym etapie rozwodu

  A zatem jeżeli nie chcesz chociażby wybrać pełnomocnika do przeprowadzenia twojego procesu rozwodowego to uważam że warto skorzystać z konsultacji prawnej od specjalisty do rozwodu gdyż dzięki temu możesz osiągnąć jasność tego co może się tobie zdarzyć. Stąd też warto umówić się z pełnomocnikiem na konsultacje,  aby porozmawiać o zagrożeniach. Nasi prawnicy rozwodowi na terenie Warszawy podpowiedzą na co uważać.

  Najczęstszymi błędami jakie mężczyźni popełniają rozwodząc się to boją się tego co zdarzy się, boją się że żona będzie dochodziła winy i dlatego w kwestii materialnej są wstanie zaoferować więcej.BŁĄD

  Dla przykładu przepisują dom gdyż żona obiecała że im że rozwód będzie bez orzekania o winie. Jednakże tak nie było. I dalej dochodziła wina w procesie. Dlaczego tak się stało? Dlatego że mężczyzna niewystarczająco się zabezpieczył.

  Można pewne sporządzić zapisy które w jakimś stopniu zabezpiecza cię przed tym aby faktycznie żona nie dochodziła winy w proces. Kolejnym błędem jaki popełniają mężczyźni to wysokość alimentów oraz brak określenia kontaktów. Wierzą w to, że jeżeli będą płacić wysokie Alimenty to również będą mieli kontakty jak się okazuje tak wcale nie będzie. BŁĄD

  Alimenty a kontakty to są dwie różne rzeczy. I mimo że możesz mieć wysokie Alimenty to niestety ale może się tak zdarzyć że nie będziesz miał kontaktu z dziećmi. A KOMORNIKA NA KONCIE. 

  Prawnik rozwód Warszawa – zabezpiecz się odpowiednio przed rozwodem.

  Dlatego też te kwestie są istotne i należy je bardzo dokładnie przeanalizować .  Zasady muszą być jasne I nie mówię tego żeby eskalować konflikt. Oczywiście jeżeli chcesz to przepisuj wszystko co masz na żonę oraz jak chcesz płacić wysokie Alimenty. Ale pamiętaj jedno – ty również musisz być zabezpieczony. Czyli to na czym ci najbardziej zależy i jeżeli jesteś rodzicem ojcem dla którego dzieci są ważne i chcesz mieć zabezpieczone kontakty i chcesz wiedzieć że masz prawo do dzieci to musisz tego dopilnować.

  Adwokat Rozwód Warszawa – pomożemy ci załatwić sprawy majątkowe

  Kolejną ważną rzeczą jest to że często zostawiamy kwestie majątkowe na później. BŁĄD – NIE RÓB TEGO.  Co do zasady większość pełnomocników mówi że kwestie majątkowe zostawiamy na później gdyż trzeba mieć rozdzielność Majątkowa. Jest to prawda. Jednakże możemy to dokonać również w formie aktu notarialnego. Dzięki czemu nie musimy iść do sądu i walczyć kilka lat o kwestie związane z podziałem majątku możemy zrobić to nawet przed rozwodem u notariusza. Ale najczęściej nie jest to takie proste. Stąd też uważam że odpowiednie doradztwo prawne w zakresie rozwodu jest konieczne gdyż czasem można z drugą stroną ponegocjować warunki.

  Uważam że warto kompleksowo podejść do Rozwodu i kompleksowo załatwić te kwestie. 

  Cel rozwodu 

  Pamiętajcie że najważniejsze w sprawach rodzinnych to jest cel jaki macie, najpierw kiedy przychodzicie do pełnomocnika to proponuję państwu abyście powiedzieli jaki jest wasz cel taki życiowy, czyli jak widzicie wychowanie dzieci jak widzicie rozłożenie kosztów utrzymania dzieci i jaki chcecie osiągnąć rezultat. Jeden mężczyzna lubi samochodu bmw  inny samochód marki mercedes. Ten który szuka i chce mercedesa – nie można na siłe uszczęśliwiać starym bmw. 

  Dlatego warto już na samym początku określić swój cel. Twój Mecenas powinien dobrać odpowiednią strategię procesową do twojego celu i wtedy powie ci jakie rzeczy są możliwe a jakie nie.

  Przeczytaj także:

  Sprawy rozwodowe

  Podział majątku

  Dzieci

  Alimenty 

  Kontakty z dzieckiem

  Warszawa Rozwód. Zadzwoń lub napisz do nas, by dowiedzieć się więcej.

  POZNAJ OFERTĘ

  Numer kontaktowy: +48691512933

  Mężczyzna i Rozwód Warszawa – na spotkanie można umówić się w dowolnym terminie, po uprzednim powiadomieniu telefonicznym.

   

  Z poważaniem,

  Adwokat Marta Wnuk

  ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

  ☎ tel.: +48691512933

  📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

   

  Zadzwoń do Adwokata