Rozwód Piastów 

Masz problem ? Zrobię wszystko aby pomóc.

Sprawy rodzinne – to trudne sprawy. Wchodzą w grę trudne emocje.

Dlatego trzeba mieć taktykę i plan aby osiągnąć sukces.  Jeżeli mieszkasz w Piastowie bądź ostatnie wspólne miejsce zamieszkania to Piastów to zgodnie z właściwością rozwód będzie odbywał się w Warszawie.  Tak, w Warszawie w Sądzie Okręgowym. Moja kancelaria mieści się niedaleko Sądu. LINK DO SĄDU ROZWODOWEGO

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Piastów

Natomiast inne sprawy rodzinne niż rozwód, być może będą toczyć się w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie.  LINK DO SĄDU 

To zależy. Od rodzaju sprawy, czy rozwód, alimenty czy może sprawa o kontakty. Dlatego proponuje krótką rozmowę abyś wiedział co robić dalej. 

Rozwód Decyzja 

W sytuacji gdzie stoisz przed podjęciem decyzji o sprawie rozwodowej należy bardzo dokładnie przeanalizować sytuację w jakiej się znajdujesz i dokonać najlepszego wyboru w zakresie wyboru pełnomocnika. Twoje losy są istotne ponieważ kwestie które rozstrzygnął się podczas rozwodu mogą być nieodwracalne. 

Rozwód Piastów Komorów….

Rozwód w Komorowie 

Historia małżeństwa z domem w Komorowie. Małżonkowie wiele lat byli zgodnym małżeństwem i wspólnie Wychowywali dziecko aż w pewnym momencie mężczyzna poznał kobietę w której się zakochał. Oczywiście cały ciężar odpowiedzialności za rozpad pożycia małżeńskiego żona chciała przerzucić na męża.

Chciała również aby on dom w Komorowie o wartości 3 000 000 zł przepisał na nią. 

Deklarowała iż nie będzie wnosiła rozwodu z orzeczeniem o winie oraz nie będzie utrudniała kontaktów z obszarze związanym z dzieckiem. Jednakże moje doświadczenie pokazało żeby nie godzić się na pewne obietnice które nie mają mocy prawnej. Klient trafił do mnie.

Chciała go oszukać 

I kilka słów o mnie oraz o adwokata który zajmuje się zajmują się sprawami rodzinnymi. Chcę wam uświadomić iż wybór pełnomocnika jest istotne jakie cechy ma dobry adwokat? Przede wszystkim jest profesjonalistą z zakresu swojej specjalizacji. Specjalizację może Obejmować jeden obszar np. sprawy rozwodowe i rodzinne lub kilka gałęzi prawa. Ja od wielu lat pracuje w swoim Zawodzie i praktyka Pokazuje iż wyspecjalizowałam się w prawie rodzinnym. 

Dobry adwokat do rozwodu 

Jakie cechy ma dobry adwokat do rozwodu? Przede wszystkim ważna jest specjalizację. Specjalizacja może obejmować jeden obszar bądź kilka gałęzi prawa. Wsparcie adwokata nie polega tylko na doradztwie prawnymi na znajomości przepisów ale także polega na tym aby podejmować strategiczne decyzje wraz ze swoim klientem. Dodatkowo istotną rolą adwokata bądź radcy prawnego jest reprezentacja klienta przed sądem oraz organami ścigania. Wtedy też niezbędna jest pomoc pełnomocnika który wie co może zdarzyć się przed sądem. Istotne jest doświadczenie w procesach sądowych gdyż na na sali tak naprawdę można się nauczyć prawa.

Prawnik

Prawnik powinien wykazać zrozumienie dla sytuacji swojego klienta oraz być dla niego wsparciem oraz uświadamiać go o możliwościach i zagrożenie. Pamiętajmy iż dobry Prawnik to nie tylko Prawnik który mówi to co chce usłyszeć klient. Dobry Prawnik mówi prawdę przed swoim klientem. A już na sali sądowej to oczywiście różnie to bywa. Procesy rodzinne są specyficzne gdyż są zawsze trudnymi sytuacjami wywołujące liczne emocji. Profesjonalne wsparcie, Opanowanie, wsparcie zespołu kancelarii, pilnowanie terminów, dobre decyzje strategiczne, pomagają przebrnąć przez zmagania proceduralne w trakcie procesu. 

Specjalizuję się

Jako specjalistka od rozwodów i innych obszarów prawa jestem gotowa podjąć się każdej sprawy. Podchodzę do każdej sprawy indywidualnie. Jest to bardzo ważne każda sytuacja jest inna i szczegóły mają znaczenie. Pomagam moim klientom napisać pozew rozwodowy, doradzam, układam strategię procesową, Reprezentuje moich klientów przed sądem. Jakie

Po złożeniu pozwu o rozwód Sąd sprawdza pozew pod względem formalnym. 

Jeżeli pozew nie ma braków formalnych wówczas sąd nadaje sprawie biegu. Wtedy też przesyła odpis pozwu do pozwanego. Średnio w sądach warszawskich czas od wpłynięcia pozwu do przesyłania odpisu pozwu do pozwanego wynosi około miesiąca. To wszystko też zależy do którego sędziego zostanie przydzielona sprawa.

Po otrzymaniu odpisu pozwu o rozwód określany jest termin najczęściej 14 dni albo 21 na ustosunkowanie się do niniejszego pozwu. Wówczas składa się odpowiedź na pozew i wskazuje się swoje stanowisko w sprawie.

 

Rozwód      

Alimenty  

Podział Majątku    

 

 

Kiedy otwieram swojego maila widzę mnóstwo wiadomości i ludzkich dramatów. 

W ostatnim czasie dostałam dość dużo wiadomości od kobiet które boją się że mężczyzna zabierze im dzieci i pytają mnie co zrobić. CO? Dostałam również wiadomość od mężczyzny które zwrócił się do mnie z prośbą abym zajęła się jego sprawą ponieważ chce zabrać że nie dzieci i nie chce płacić alimentów. JAK ZABRAĆ DZIECKO ?

Chcę Państwu powiedzieć kiedy i w jakich sytuacjach jest to możliwe….!!!! Zapraszam na krótkie wideo w którym wyraziłam swoje zdanie……

23f0.png https://youtu.be/PlxHFY3nYmg

Rozwód Piastów

 

 

 

Piastów

Rozwód

Dzieci

Alimenty 

Kontakty z dzieckiem

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy.

Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

Podział majątku

Do rozwodu należy się przygotować.  Musisz wiedzieć co jest krok po kroku.

Dlatego warto się spotkać aby omówić sytuację w jakiej się znajdujesz… 

Rozwód Piastów

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata