Konsultacja rozwodowa 

Konsultacja rozwodowa

Konsultacja rozwodowa

Często trafiają do mnie klienci którzy szukają pomocy w zakresie prowadzenia sprawy rozwodowej albo innych spraw związanych z prawem rodzinnym.

Od kilku lat zajmuje się sprawami rodzinnymi i wiem że niekiedy konsultacja jest niezbędna. Każda osoba która planuję rozwód albo szuka informacji o rozwodzie powinna oprócz informacji które znajdują się w Internecie uzyskać profesjonalną pomoc od prawnika aby uzyskać informacje o rozwodzie konkretnie dostosowanie do swojej sprawy. Nie ma nigdy takich samych spraw i każdą sytuację należy rozpatrywać indywidualnie.

 

Konsultacja rozwodowa

A zatem możesz skorzystać – z uproszczonej wersji konsultacji tak zwanej konsultacji on-line która trwa 60 min koszt 150 zł. Wpłacasz na konto Kancelarii pieniądze i umawiamy się wówczas na konsultacje. Możesz również zapisać się do mnie na konsultacje osobiście w kancelarii.

Dlatego też jeżeli szukasz konsultacji to w pierwszej kolejności musisz być świadomy tego iż jest ona niezbędna jeżeli planujesz rozwód. Dlaczego dlatego że musisz być uświadomiony jakie są zagrożenia w tej sprawie.

Żona chciała go oszukać 

Podam wam przykład – przychodzi do mnie mężczyzna który chce przepisać cały Majątek na kobietę z uwagi na fakt iż powiedziała że zrzeknie się alimentów. Jest to nieprawda. Nie może zrzec się alimentów. Jak się okazało mimo tego zagrożenia zaufał żonie. Żona oczywiście wystąpiła o bardzo wysokie Alimenty oraz robi wszystko aby utrudniać kontakt z dziećmi. Dlatego też jeżeli planujesz rozwód bądź twoja żona już złożyła pozew o rozwód to musisz być przygotowany na to iż musisz się bronić. Najprawdopodobniej będziesz musiał sporządzić odpowiedź na pozew.

 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

ZOBACZ FILMIK –  CO ZROBIŁA ŻONA  – FILMIK 

Konsultacja rozwodowa

Wszystko zależy od tego czy chcesz profesjonalną pomoc i chcesz znaleźć jakiegoś adwokata, radcy prawnego do rozwodu aby przeprowadził ciebie od początku do końca przez cały proces czy tylko potrzebujesz krótkiej konsultacji?

Często z całej Polski dzwonią do mnie z całej Polski i chcą pomocy i konsultacji telefonicznej. Uwierzcie mi iż ludzie którzy się rozwodzą potrafią bardzo walczyć. Wszystko może się zdarzyć. Nagle na rozprawie żona może zmienić stanowisko. Na rozprawie żona może wnieść o wyższe Alimenty.

Niby uzgodnili wszystko

Może również zmienić zdanie w zakresie dziecka. Pamiętam sprawę – miała być prosta i przyjemna. Dzieci miały zostać z ojcem tak też ojciec ustalił z ich matką oraz  alimentyw wysokości 700 zł na każde dziecko.

Walczy o dzieci w Sądzie 

Jak się okazało na rozprawie kobieta nagle chce walczyć o dzieci i chce aby dzieci mieszkały z nią. Zapomniała o  tym że od dwóch miesięcy mieszka z kochankiem oraz tylko raz widziałaś się z dziećmi gdyż po prostu nie chciała.

Zapomniała o tym że dzieci bardzo za nią tęsknię i chcą wiedzieć mamę jednak że mama jest w początkowej fazie zauroczenia i nie jest zainteresowa potrzebami dzieci. Niezrozumiałe było – dlaczego chce walczyć o dzieci mimo że tak naprawdę nie kontaktuje się z dziećmi. Oczywiście wszystko rozstrzygało się o kwestie majątkowe i po prostu dla zasady chciała walczyć.

 „Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej-w-kilkunastu-miastach-polski-zawisly-billboardy/xk9jntj „

Rozwód i pieniądze 

Ku zaskoczeniu nic nie odpisała wcześniej tylko zmieniła zdanie na samej rozprawie stąd też różne muszą rzeczy się zdarzyć. Jeżeli planujesz rozwód. Albo czeka ciebie rozprawa rozwodowa i zastanawiasz się jak wygląda rozprawa Albo masz inne wątpliwości co do tego co może się zdarzyć do rozwodu w rozwodzie to skorzystaj z konsultacji.

Konsultacja rozwodowa

Jak wygląda sprawa rozwodowa? O co pyta sąd? Jaki jest najgorszy sędzia? Co może zdarzyć się podczas sprawy rozwodowej? Czy mogę przegrać rozwód? O co pyta sąd? Jak ubrać się do sądu? Ile może trwać rozwód? Ile kosztuje rozwód? 

Konsultacja rozwodowa

To najczęstsze pytanie jakie zadają mi klienci jednakże pamiętaj iż w Internecie nie znajdziesz jednej konkretnej odpowiedzi gdyż zawsze to powtarzam iż każda sytuacja i każda rodzina jest inna.

Żona twierdzi że znęcałem się nad nią 

Dodatkowo pracujemy tutaj na bardzo wysokich emocje i nie wiemy jak druga osoba się zachowa i jak ustosunkuję się do danej okoliczności. Często jest tak że ludzie przeżywają ogromną miłość i darzą się ogromnym szacunkiem i miłością.

Później przychodzi akt oskarżenia i stwierdza że mąż się znęcał nad nią psychicznie i fizycznie, wykręcał ręce, używał słów wulgarnych a jeszcze w dodatku kilkukrotnie chciał ją zgwałcić. To wszystko jest prawdą.

Musimy wiedzieć sprawy rodzinne charakteryzują się tym że jest dosyć dużo różnych emocji i nigdy nie wiemy jak druga osoba się zachowa. Jednakże to co państwu polecam jeżeli czekacie rozprawa rozwodowa to przygotuj się dobrze.

 

Konsultacja rozwodowa

Oczywiście wszystko może się zakończyć na jednej rozprawie i dosyć szybko zakończysz etap w swoim życiu. Sąd z wielką przyjemnością rozwiąże twoje małżeństwo. Jednakże może się sytuacja diametralnie zmienić i twoja sprawa rozwodowa może trwać kilka lat. Nic zaskakującego. Dlatego warto przygotować się do tego i przemyśleć jaki jest twój cel oraz przewidzieć ruchy które mogą się zdarzyć. Jeżeli czeka Cię sprawa rozwodowa to przede wszystkim musisz zbierać materiał dowodowy.

Sprawa rozwodowa

Uważam że sprawę rozwodową można wygrać dobrymi dowodami. Dlatego warto przygotować się do sprawy i zabrać odpowiednie dowody które poświadczą nasze twierdzenia. Musimy pamiętać iż sąd to wyjątkowe miejsce i wyrok opiera się na podstawie zebranego materiału dowodowego. A zatem jeżeli twierdzimy że żona ma kochanka to musimy udowodnić tą okoliczność. Jeżeli twierdzimy że nasze dziecko chodzi do prywatnej szkoły oraz koszty związane z utrzymaniem dziecka wynosi 5000 zł to również proponuję państwu zebrać materiał dowodowy i wykazać przed sądem jakie są koszty związane z dzieckiem. Wiąże się to z tym że trzeba zebrać materiał dowodowy i udowodnić .

 

Konsultacja rozwodowa

 

Jakie dowody w sprawie o Alimenty. Jeżeli oprócz samego rozwodu czeka cie batalia w zakresie wysokości alimentów to musisz się przygotować do tego. W zależności czy chcesz wyższe Alimenty czy niższe?

Dla przykładu jeżeli jesteś mężczyzną zaś kobieta twierdzi iż koszt utrzymania waszego dziecka oscyluje w granicach 6000 zł zaś ty się z tym nie zgadzasz gdyż twierdzisz iż koszt utrzymania dziecka to koszt 2000 zł.

To trzeba do wszystkiego się odnieść a zatem jeżeli matka dziecka twierdzi iż dziecko chodzi na zajęcia dodatkowe to warto poprosić ją o dostarczenie paragonów imiennych bądź faktur wskazujących na tą okoliczność. Dzięki temu poznasz prawdę. Dzięki temu sąd i ty będziecie wiedzieć na czym stoicie czy faktycznie dziecko uczęszcza na zajęcia dodatkowe czy jest to tylko koszt który miał na celu zawyżenie ogólnej sumy utrzymania dziecka. Pamiętaj że nie chodzi tu o wymyślone rzeczy. Koszty które podaje się w zakresie dziecka muszą być realne i odzwierciedlać faktycznie rzeczywistość.

Konsultacja Alimenty

Dlatego trzeba pilnować aby te koszty nie zostały zawyżone. Matka zawyża koszty co wtedy robić kiedy matka dziecka zawyża koszty a my się nie zgadzamy z tym to musimy kwestionować każde wartości które zostały tam podane.

Zadzwoń do Adwokata