Oferta rozwód

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie.

Dlatego należy analizować historię  podczas indywidualnego spotkania/ konsultacji. Rozwód to też początek nowego życia. Należy mieć strategię i plan na rozwód.

 Cena jest uzależniona od sytuacji. Dlaczego ? Wszystko zależy od naszego zaanagażowania. Są sprawy  które trwają kilka lat – 5 lat.  A segregatorów w Kancelarii jest 30 do jednej sprawy.

Ważne ! Dobra informacja.

Bardzo często udaje nam się przekonać drugą stronę i ugodowo załatwić sprawę a wtedy rozwód trwa 10 min.   

 

Oferta rozwód Warszawa            

Oferta Gdańsk               

Jak pomagamy  

Pomożemy Ci bezpiecznie przetrwać rozwód

i rozpocząć nowe szczęśliwe życie.

Jak pomagamy

Rozwód to plan na przyszłość. Dlatego należy jak najlepiej zakończyć małżeństwo i uregulować kwestie związane z dziećmi, alimentami, podziałem majątku.

Opinie 

 

Zdecydowanie będzie to trudny czas, jednakże można wyjść z niego. Najważniejsze jest aby dobrze to zaplanować.

Rozwód

Dzieci

Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” – To są moje dwa powiedzenia które bardzo często się sprawdzają. Zdecydowanie to nie jest łatwe. Często małżonkowie/ partnerzy eskalują konflikty gdyż walczą tak na prawdę o pieniądze. Nie robią tego dla zasady. Robią to dla pieniędzy. Są sprawy o alimenty które trwają kilka lat.  

Kontakty z dzieckiem

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

Podział majątku

Do rozwodu należy się przygotować.

Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł się spokojny. 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata