Rozwód Ząbki 

Rozwód Ząbki – Sąd właściwy TO WARSZAWA !

Z pewnością zastanawiasz się jak będzie wyglądał twój rozwód ❓❤️ Pamiętaj że oprócz sprawy związane jest z samym rozwodem przy sprawie rozwodowej należy ustalić kwestie związane z dziećmi. A zatem jeżeli posiadacie – dzieci to również ten obszar jest bardzo istotny i należy o niego zadbać.

Często mężczyźni  nie zdają sobie sprawy z konsekwencji prawnych wynikających z rozwiązanie małżeństwa. 🏛Jako mężczyzna musisz dodatkowo dołożyć wszelkich staranności aby bronić się przed sądem. Nigdy nie dopuścić do tego aby rozstrzygnięcie było niekorzystne dla ciebie❗️Sprawy rozwodowe kiedy jesteście zgodni pozornie mogą wydawać się łatwe jednak że są tam zapisy prawne które mogą w przyszłości spowodować negatywne skutki w twojej sytuacji❗️Zatem przemyśleć kilka najważniejszych rzeczy – opieka naprzemienna kontakty z dziećmi wysokość alimentów władzę rodzicielską.

Rozwód OPIEKA 

Osobiście uważam że opieka naprzemienna jest jedną z lepszych firm aby wychowywać dziecko.

🏛Musimy przy tym pamiętać, iż dobro małoletniego dziecka jest w tej sytuacji najważniejsze. I z pewnością sąd rozstrzygający sprawę rodzinną będzie kierował się dobrem małoletniego dodatkowo należy wskazać, iż przepisy  są nieprecyzyjne. 

By sąd rozstrzygał  o opiece naprzemiennej muszą wystąpić odpowiednie przesłanki by było to możliwe. 

Rozwód DZIECI 

😻Osobiście uważam że opieka naprzemienna jest bardzo dobra i Wygodna dla rodziców jednakże istotne jest ile dziecko ma latJeżeli dziecko w chodzi w okres dorosłości to nie zawsze właściwe jest zmienianie mu środowiska. Jednakże jeżeli dziecko jest „małe „które Przyzwyczai się do tego że ma dwa domy to jest to najlepsza opieka jaką można sobie wyobrazić 🏛

Często nie dochodzi jednakże do rozstrzygnięcia pozytywnego w zakresie opieki naprzemiennej w szczególności z uwagi na fakt iż kobiety nie chcą się na tą okoliczność zgodzić.

Najczęstszym powodem dlaczego nie dochodzi do określenia opieki naprzemiennej są kwestie związane z finansami. 

Rozwód Alimenty 

❤️

Kobieta chciałaby mieć zabezpieczenie finansowe ❗️Dlatego proponuję się w takich sytuacjach dzielenie się kosztami. Najlepiej w tym obszarze podpisać odpowiednie porozumienie wówczas będzie możliwość aby wpisać tam konkretne postanowienia i warunki w jakim stylu chcecie wychowywać dziecko. Zatem istotne jest aby znaleźć porozumienie i podpisać plan wychowawczy w którym określi cię sposób Wychowania oraz dzielenia się kosztami.

❤️Natomiast jeżeli nie zdecydujecie się na opiekę naprzemienną to warto – określić kontakty. Dzięki kontaktom będziesz miał jako ojciec zapewnione prawo do widzeń. 

W przypadku jeżeli w tym obszarze będą trudności wówczas są instrumenty prawne aby egzekwować  kontakty. 

Rozwód Ząbki 

Alimenty to kolejna sprawa która jest bardzo istotna w sprawie. Zrób wszystko aby dopilnować żeby wysokość alimentów była odpowiednia. W pierwszej kolejności istotne jest ile dziecko kosztuje a dopiero liczą się twoje zarobki. Sąd powinien w pierwszej kolejności ustalić koszty utrzymania dziecka a dopiero później patrzy sąd na możliwości ojca. Wówczas określa czy ojciec będzie partycypował w kosztach pół na pół a może ustali że twój udział będzie wynosił 75 prac.🔥

Jednakże specyficzna są wyliczenia w zakresie alimentów gdyż wysokość kwoty Alimentacyjnej  należy rozłożyć na szczegóły. Należy zastanowić się ile twoje dziecko kosztuje rzeczywiście i jakie są koszty, należy rozstrzygnięć jaki to jest koszt w  zakresie wyżywienia w szkole, koszty ze szkołą, koszty związane z odzieżą i obuwiem, koszty związane z rozrywką, leczeniem.

A zatem jeżeli jesteś ojcem Zadbaj w szczególności o kwestie związane z dzieckiem.

Rozwód Ząbki 

Jeśli Pań­stwa spra­wy rodzin­ne wyma­ga­ją pomo­cy, moja  Kan­ce­la­ria dostar­czy Pań­stwu  pro­fe­sjo­nal­nych  roz­wią­zań. 

  1. rozwód,
  2. separacja,
  3. alimenty,
  4. usta­le­nie kon­tak­tów z dziec­kiem,
  5. ogra­ni­cze­nie wła­dzy rodzi­ciel­skiej,
  6. pozba­wie­nie wła­dzy rodzi­ciel­skiej,

 


Właściwość Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie obejmuje następujące Sądy Rejonowe:
Sąd Rejonowy

w Legionowie – dla miasta Legionowa oraz gmin: Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew;
w Nowym Dworze Mazowieckim – dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz gmin: Leoncin, Pomiechówek, Zakroczym i Czosnów;
w Otwocku – dla miast Józefów i Otwock oraz gmin: Celestynów, Karczew, Kołbiel i Wiązowna;
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie – dla dzielnic: Białołęka, Praga Północ, Targówek;
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie – dla dzielnic: Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła;

w Wołominie – dla miast: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka oraz gmin: Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz, Wołomin.

 

Rozwód Ząbki 

 

 

Rozwód

 

Dzieci

Alimenty 

Kontakty z dzieckiem

Rozwód Ząbki 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu: tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń do Adwokata